FLORYA KONAKLARI TİMTAŞ YÖNETİM'İ SEÇTİ

İstanbul'un elit yerleşim alanlarından Bakırköy ilçesinin gözde semtlerinden Yeşilköy'de yer alan Florya Konakları profesyonel yönetim hizmetleri alanında tercihini Timtaş Yönetim'den yana kullandı. 3 Blokta 24 daireden oluşan Florya Konakları, sosyal donatıları, peyzajı ve ferah ortamı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Devamını oku...

PHUKET LIFE TİMTAŞ YÖNETİM'İ SEÇTİ

İstanbul'un yükselen değeri Beylikdüzü'nde yer alan lüks proje Phuket Life Rezidans profesyonel yönetim hizmetleri alanında tercihini Timtaş Yönetim'den yana kullandı. 96 daire 7 dükkan olmak üzere toplam 103 bağımsız bölümden oluşan oluşan proje, mimarisi, iç dizaynı ve ferah ortamı ile göz dolduruyor.

Devamını oku...

GÜL PARK BUTİK TİMTAŞ YÖNETİM'İ SEÇTİ

İstanbul Avcılar'da yer alan lüks proje Gül Park Butik  profesyonel yönetim hizmetleri anlamında tercihini Timtaş Yönetim'den yana kullandı. 77 bağımsız bölümden oluşan proje, mimarisi, peyzajı ve ferah ortamı ile göz dolduruyor.

Devamını oku...

DENİZ APARTMANI TİMTAŞ YÖNETİM'İ SEÇTİ

Ülkemizin en önemli büyükşehirleri arasında yer alan Trabzon'da bulunan Deniz Apartmanı profesyonel yönetim hizmetleri alanında Timtaş Yönetim'i seçti.

Devamını oku...

KONYA MERAM TOKİ'DE GÖREVE DEVAM

2012 yılında yönetim hizmetine başladığımız 880 konuttan oluşan Konya Meram Gödene TOKİ Sosyal Konutlarında 2018 yılı yönetim hizmet sözleşmemizi yeniledik. Başta Konya İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürümüz Atilla Vardım olmak üzere tüm mesai arkadaşlarına teşekkür ederiz.

Devamını oku...

ŞİLE TOKİ'DE BEŞİNCİ YILIMIZA GİRDİK

İstanbul Şile TOKİ Sosyal Konutları'ndaki yönetim hizmetimizde beşinci yılımıza girdik. Sözleşmemizi yeniledik. Başta Şile İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürümüz Emel İldeniz olmak üzere tüm mesai arkadaşlarına teşekkür ediyoruz.

Devamını oku...

REFERANS TRABZON TİMTAŞ YÖNETİM'İ SEÇTİ

Ülkemizin en önemli büyükşehirleri arasında yer alan Trabzon'da bulunan lüks proje Referans Trabzon Sitesi profesyonel yönetim hizmetleri alanında Timtaş Yönetim'i seçti. 159 Daireden oluşan Referans Trabzon projesinde Trabzon Bölge Müdürlüğümüz çalışmalarına başlamış bulunmaktadır.

Devamını oku...

AZRA TATİL KÖYÜ GENEL KURULU YAPILDI

Yönetim hizmetleri şirketimizce yürütülen Azra Tatil Köyü projesinin Merih ve Venüs Sitesi genel kurul toplantıları Timtaş Yönetim'in organizasyonu ile gerçekleştirildi. Konya'da bulunan dev projenin genel kurul toplantısında yönetim belirlendi.

Devamını oku...

TİMTAŞ YÖNETİM SOSYAL MEDYADA

Timtaş Yönetim olarak Facebook, Twitter ve Instagram saflarımızı aktif etmiş olup, güncel paylaşımlarımız devam etmektedir. Sizlerde bizleri sosyal medya sayfalarımızdan takip edebilir, soru, görüş ve isteklerinizi bize iletebilrisiniz.

Devamını oku...

TİMTAŞ YÖNETİM YENİ ADRESİNDE

Profesyonel yönetim hizmetleri alanında Türkiye çapında faaliyet gösteren firmamız Timtaş Yönetim yeni adresi olan dev proje Allure Tower'a taşındı.

Devamını oku...

Timtaş Yönetim A.Ş. | Bu sitede bulunan yazılı ve görsel materyalin her hakkı saklıdır.