"TİMTAŞ YÖNETİM DİYARBAKIR'DA"

Türkiye çapında hizmet ağını genişletmeye devam eden Timtaş Yönetim TOKİ'nin Diyarbakır'daki ilk toplu sosyal konut uygulaması olan Diyarbakır TOKİ Sosyal Konutları'nda göreve geldi. Proje 24 blokta toplam 768 daireden oluşmaktadır.

"AOSB'DE GÖREVDEYİZ"

Timtaş Yönetim Çukurova Bölge Müdürlüğü 49 bağımsız bölümden oluşan Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) - Ticaret İş Merkezi'nde göreve başladı. Profesyonel yönetim hizmetleri kapsamında proje de güvenlik, temizlik, aidat takip ve muhasebe hizmetlerinin yanında genel yönetim işlemleri ile ilgili hizmetler veriliyor.

" TİMTAŞ YÖNETİM AĞRI'DA "

Türkiye nin birçok noktasına hizmet götürüyor, hizmet ağımızı genişletiyoruz. Profesyonel yönetim hizmetleri kapsamında Ağrı da bulunan TOKİ Sosyal Konutları nda göreve başlıyoruz. TOKİ’ nin Ağrı’ daki ilk sosyal konut uygulaması olan Ağrı TOKİ Sosyal Konutları, 18 blokta toplam 576 daireden oluşmaktadır.

" AYDOĞDU SİTESİ TİMTAŞ YÖNETİM DEDİ "

Ankara’nın Mamak İlçesi’nde bulunan Aydoğdu Sitesi tercihini Timtaş Yönetim’den yana kullandı. İçerisinde sosyal tesis, okul,oyun parkı, iş merkezi ve yeşil alan gibi sosyal donatılar bulunan Aydoğdu Sitesi 31 blokta 620 konuttan oluşuyor. Siteye temizlik, çevre düzenleme ve peyzaj hizmetleri verilecek.

"ANKARA'DAN BİR LÜKS PROJE DAHA "

Ankara’nın hızla gelişen bölgesi Bağlıca da bulunan lüks proje Bağlıca Doğa Park Konutları Timtaş Yönetim’i seçti. Sauna, çok amaçlı spor sahası,peyzaj alanları, üst düzey güvenlik konsepti ve daha birçok sosyal donatıya sahip olan Doğa Park 3 blokta toplam 78 daireden oluşmaktadır.

"TUNCELİ TOKİ SOSYAL KONUTLARINDA YÖNETİMDEYİZ "

Sosyal konut yönetiminde Valilikler ve SYDV ler ile yaptığı başarılı çalışmalarla adını duyuran Timtaş Yönetim, Tunceli Toki Sosyal Konutları'nda göreve başladı. TOKİ’nin Tunceli’ deki ilk sosyal konut uygulaması olan Tunceli Toki Sosyal Konutları, 8 blokta toplam 260 daireden oluşmaktadır.

"VADİ VİSTA REZİDANS'IN TERCİHİ TİMTAŞ YÖNETİM "

Başkent Ankara’nın Çankaya İlçesi Birlik Mahallesi’nde bulunan elit proje Vadi Vista Rezidans profesyonel yönetim hizmetlerinde tercihini Timtaş Yönetim’den yana kullandı. Tekin Yapı & Emir İnşaat ortak girişimi ile üç blokta inşa edilen Vadi Vista 52 daireden oluşmaktadır.  Spor salonu, yüzme havuzu, bilardo salonu,sauna, fin hamamı vb. sosyal donatıları, akıllı otomasyon sistemi, alarm sistemi gibi teknolojik yapısıyla da tam bir konfor sunan Vadi Vista’nın 5093 m²’lik alanının %70’i yeşil alandan oluşuyor.

"ANKARA'DAN BİR PROJE DAHA: İKİZLER SİTESİ "

Timtaş Yönetim Ankara Bölge Müdürlüğü çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ankara’nın Mamak İlçesi Cengizhan Mahallesi’nde yer alan İkizler Sitesi A Blokta 40, B blokta 32 daire olmak üzere toplam 70 daireden oluşuyor. 

" ÇUKUROVA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ AÇILDI "

Türkiye geneline hizmet götüren Timtaş Yönetim Çukurova Bölge Müdürlüğü nü açtı. Ankara, Konya ve Trabzon'un ardından dördüncü bölge müdürlüğünü Adana'ya açan Timtaş Yönetim Ali Kersin yönetiminde çalışmalarına başladı.

Çukurova Bölge Müdürlüğü

Reşatbey Mah. Gazipaşa Bulvarı No:13 Kısacık Apartmanı Kat:5 Daire:14 Seyhan/ADANA

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

0 850 515 0 550

" CANDAN SİTESİ TİMTAŞ YÖNETİM DEDİ "

Konya nın gelişen yüzü Selçuklu’ da Şefik Can Caddesi üzerinde bulunan Candan Sitesi; 3 blokta toplam 54 daire, 1 işyeri ve 1 alışveriş merkezinden oluşmaktadır.

Timtaş Yönetim A.Ş. | Bu sitede bulunan yazılı ve görsel materyalin her hakkı saklıdır.