"Hakkımızda"

1994 yılında kurulan ve birçok sektörde başarılı çalışmalara imza atan TİMTAŞ; Site Yönetim Hizmetleri alanında çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Site Yönetim Hizmetleri alanında hizmet veren TİMTAŞ YÖNETİM, bölgemiz ve ülkemizde aranılan, kendi konusu ve çalışma alanında lider bir firma olma amacındadır. TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

AR-GE çalışmalarına önem veren, sürekli kendini yenileyen, eğitimi kendisine ilke edinen, hizmet alma ve vermenin gerektirdiği tüm yükümlülükleri iyi bilen, kuruluşundan bu güne hizmet verdiği tüm alan ve kurumlarda firma ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Sunulan hizmetler devlet ve özel sektör çalışmalarında deneyim kazanmış, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, öğrenmeye ve öğretmeye açık, sadakat ve benimsemeye önem veren sürekli kendisini yenileyen, takım çalışmasını her zaman ön planda tutan personelle yürütülmektedir.

Amacımız; site yönetim hizmetlerini en ekonomik şekilde, yasal mevzuata uygun olarak, tam bir şeffaflık içinde, 365 gün 24 saat çalışarak yürütmektir.

Timtaş Yönetim A.Ş. | Bu sitede bulunan yazılı ve görsel materyalin her hakkı saklıdır.