"Misyonumuz"

SİTELERİMİZİ “HUZUR VE REFAH İÇİNDE YAŞANAN MEKANLAR” YAPMAK

Misyon, kurumun kişiliği, kimliği ve varlık nedeni olup kuruluşun “varlık sebebim nedir?”, yani "niçin varım?" sorusuna verdiği cevaptır.

Site yönetim şirketleri site sakinlerinin ortak nitelikteki ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla kurulmuş tüzel kişiliklerdir.

Ülkemizdeki konutların birçoğu müstakil ev ya da apartman dairesi anlayışından ziyade, insanların birlikte yaşadığı, birlikte paylaştığı yerleşim alanlarına dönüşmüştür. Bu yerleşim alanlarının ortak özelliği; müşterek kullanıma açık mekanlarıyla, sosyal donatılarıyla, yeşil alanlarıyla, parklarıyla, toplumun ihtiyacını yerinde karşılamaya dönük olmasıdır.

Ortak kullanım alanlarının ve sosyal donatıların herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanılması, ortak alanlardaki aydınlatma ve sulama faaliyetlerinin devam edebilmesi, ısıtma sistemlerinin rantabl olarak çalıştırılması, temizlik ve hizmetli işlemlerinin aksamadan sağlanması gibi faaliyetler günümüz şartlarına uygun profosyonel bir yöneticilik anlayışını beraberinde getirmiştir.

Yukarıda belirtilen işlerin etkin bir biçimde yerine getirilmesi, siteyi huzur ve refah içerisinde yaşanan bir yerleşim birimi haline getirir. Bu sebeple TİMTAŞ YÖNETİM, yönetim hizmeti verdiği sitelerin huzur ve refah içerisinde yaşanan bir mekana dönüştürülmesini kendisinin misyonu olarak kabul etmektedir.

Timtaş Yönetim A.Ş. | Bu sitede bulunan yazılı ve görsel materyalin her hakkı saklıdır.