Profesyonel Yönetim Hizmetleri

NEDEN PROFESYONEL YÖNETİM?

Artık yeni konutlar insan sayısının daha fazla olduğu, birlikte yaşadığı ve birlikte paylaştığı “yerleşim alanları”na dönüştü.  Bu yerleşim alanlarının en belirgin özelliği ortak kullanıma açık alanlarıyla, havuz, hamam, sauna, spor merkezi gibi sosyal tesisleriyle, yeşil alanlarıyla site sakinlerinin ihtiyacını yerinde karşılamaya dönük olmasıdır. Ortak kullanım alanları içerisine dahil edilmiş olan ve sosyal donatılarla dolu bu alanlarda herhangi bir sorunla karşılaşmadan hizmet verilebilmesi, günümüz şartlarına uygun bir “profesyonel yöneticilik” anlayışını beraberinde getirmiştir. 

NEDEN TİMTAŞ YÖNETİM?

İşin temel hizmetleri dışında toplu yaşam kurallarının altını çizen her zaman önde olacaktır. Nitekim site sakinini profesyonellik, motivasyon, sağduyu, bilgi-birikim ve tecrübe karşılayacaktır.
Çağdaş yaşam anlayışını gözeten, hem de Kat Mülkiyeti Kanunu’nun öngördüğü yönetim tarzının oluşmasına katkı sunan bir yönetimle, yani;
TİMTAŞ YÖNETİM’ le tanışanlar

  • Muhasebe, SGK, aidat takip ve tahsil gibi işlerle uğraşmazlar. ZAMAN KAZANIRLAR.
  • Komşularıyla ilişkileri bozulmaz. HUZUR KAZANIRLAR.
  • Geniş hizmet yelpazesiyle birlikte. KALİTE KAZANIRLAR.
  • Avantajlarla. HEP KAZINIRLAR.
  • Yaptığı AR-GE çalışmaları ile yönetilen yere ve bölgeye özel hizmetler veren bir anlayış ile beraber yürüyeceksiniz. Çözüm ortakları ile geliştirdiği projeler sayesinde beklenilen hizmetin yanında “+” fayda göreceksiniz.

TİMTAŞ YÖNETİM

TİMTAŞ YÖNETİM; site/rezidans/tesis/AVM/İş Merkezi yönetimi sektöründe hizmet veren profesyonel bir yönetim şirketidir. Merkezi İstanbul’da bulunan firmamızın; Ankara, Çukurova ve Konya’da Bölge Müdürlükleri, yurt genelinde yaklaşık 20 ilde yönetim hizmeti verdiği birçok site, toplu konut, iş merkezi ve tesis bulunmaktadır.

TİMTAŞ YÖNETİM, kendi alanında ilk ve tek olma özelliğine sahip, kurumsal-sektörel yayın organı olan, 3 aylık periyotlarla yayınlanan ve yurt genelinde dağıtımı gerçekleştirilen Timtaş Life dergisinin de sahibidir.

TİMTAŞ YÖNETİM HİZMETLERİ

İdari İşler Hizmetleri
Danışmanlık Hizmetleri
Güvenlik Hizmetleri
Aidat Takip ve Muhasebe Hizmetleri
Halkla İlişkiler Hizmetleri
Hukuki Hizmetler
Personel Hizmetleri
Peyzaj Bakım Hizmetleri
Teknik Hizmetler
Temizlik Hizmetleri

Timtaş Yönetim A.Ş. | Bu sitede bulunan yazılı ve görsel materyalin her hakkı saklıdır.