"Soru - Cevap Bölümü"

Değerli Misafirlerimiz,

Tüm sorularınıza buradan cevap vermeye çalışacağız, sorularınızı mümkün olduğunca kısa yazarsanız cevap vermemiz kolaylaşacaktır.

Apartman , Bina, Site , Toplu Konut , Alışveriş Merkezi (AVM) Teknik, Hukuki, Mali Konuları hakkında sorulan her çeşit soru, yetkililer tarafından incelendikten sonra, kabul edilmesi halinde cevaplanıp yayınlanmaktadır.

Ancak şunu da unutmamalısınız ki, burası hukuki anlamda tam ve yetkin bir danışma merkezi değildir. Meslek etiği olarak Hukuki danışmanlık konusunda muhakkak bir Avukata danışın ve onun telkinleri ve yön göstermesi ile hareket edin.

Biz burada mümkün olduğunca pratik yaşamda karşınıza çıkan soru ve sorunlara cevap vermeye ve sizlere yol göstermeye çalışacağız.
Bölümde Bina, Apartman, Site , Blok Yapı, Uydukent, Residence ve diğer Anayapı Yönetimleri İle İlgili Olarak Kat Mülkiyeti ve Komşuluk İlişkilerine dair sorularını iletilebilirsiniz.

Soruların başlıklar altındaki ilgili olarak sorulması faydalanma oranını arttıracaktır.

Sitemize destek vermek için, konu hakkında tecrübeli ve mesleki olarak uzman misafirlerimizde sorulara cevap verebilirler.
Soru sormak ve kat mülkiyeti ile ilgili her türlü bilgiyi edinmek ücretsizdir.

Saygılarımızla.

Timtaş Yönetim A.Ş. | Bu sitede bulunan yazılı ve görsel materyalin her hakkı saklıdır.